slogan


Travel Solutions


TUI TRAVEL PLC ’nin tüm dünyada ; BUSINESS TRAVEL konusunda uzman global firması First Choice ile 2007 Eylül ayında olan birleşmenin avantajlarını ve ürün çeşitliliğini tüm müşterilerimize yansıtmaya hazırız. Seyahat çözüm paketleri ile kaliteli servis vermenin sağladığı avantajı siz değerli iş ortak adaylarımızla paylaşmak istiyoruz. Tantur, parçası olduğu destinasyon grubunda sayesinde 43 farklı ülkede faaliyet gösteren online business ve incoming hizmetleriyle; dünya çapında en güçlü destinasyon networküne sahip bulunmaktadır. İş seyahatlerine yönelik çözümleriyle bilinen Tantur gerçek anlamda seyahat çözümleri sunabilen, çok uluslu şirketlerin tercih ettiği bir markadır.

Yerel ve Uluslararası Organizasyonlara Üyeliklerimiz:
• TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) • I.A.T.A. (International Air Travel Association) • A.S.T.A. (American Society of Travel Agents) • U.F.T.A.A (Universal Federation of Travel Agents Association)

Amacımız, iş dünyasına verdiğimiz; butik hizmet; kişiye özel seyahat ihtiyaçlarında ürün çeşitliliğini geliştirmek ve farklılastırmak bizim için her zaman ön plandadır. Farklı ve kurumsal ihtiyaçlara özel ; KURUMSAL İŞ SEYAHATİ ÇÖZÜMLERİ – CORPORATE BUSINESS TRAVEL SOLUTIONS paketlerimizi; daha çok kurumsal iş ortağımız ile paylaşmak ve hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak arzusundayız.By browsing our website, you consent to the use of cookies in accordance with our Cookies Policy.