slogan


Flight Tickets


Yurt içi ve Yurt Dışı Uçak Bileti ve Uçuş Danışmanlığı;

Gelişen iş hacmi doğrultusunda, ulaştırmanın haberleşme kadar önemli olduğu günümüzde, teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak hedeflerimize hızlı, güvenilir ve profesyonel bir bakış açısıyla ulaşmanın ne kadar önemli olduğu bilinmektedir.  Tantur uzman kadrosu ve tüm dünya havayolları ile anında bağlantı kurabilen dünyanın en gelişmiş rezervasyon sistemleri olan Start Amadeus, Galileo ve Troya ile Türkiye’de “bilet satış" alanında lider kuruluşlardandır. Günümüzde bu sistemler aracılığı ile yaklaşık 730 havayoluna kesintisiz  olarak ulaşmak mümkündür.

Acentamız yılların deneyimi ile şirketler için özel “satış ekipleri" oluşturmuştur. Bu ekipler gideceğiniz noktaya en ucuz, en kısa ve en çabuk nasıl ulaşırsınız sorusuna alternatifli yanıtlar üreterek beğeninize sunmaktadır. TUI grubunun kendi ürünü olan TOPS ile (Müşteri Tanıma Değerlendirme Programı) uçuş tercihlerinizi bir  defa kaydettikten sonra, aynı değerdeki hizmetleri sürekli olarak size sunabilmekteyiz. Bu hizmet; koltuk, yemek tercihleri ve araba, vize bilgilerini içerir.

Dünyanın neresine olursa olsun güvenle uçmak, yoğun iş temponuza yetişebilecek profesyonel bir ekip ile çalışmak, rezervasyonlarınızı en doğru fiyatlarla ve en kısa zamanda yaptırmak istiyorsanız, sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.
Lutfen şirketinizin seyahat cirosuna uygun olarak çalışma şartlarımızı görüşmek ve servis bedellerimizi belirlemek üzere bizim ile irtibata geçiniz.By browsing our website, you consent to the use of cookies in accordance with our Cookies Policy.